راهنمای خرید ماکرو ویو

راهنمای خرید ماکرو ویو

مایکروویو یکی از بهترین و پر استفاده ترین وسایل منزل است. اگر قصد دارید این وسیله را برای منزل تان خریداری کنید، ادامه مطلب را از دست ندهید و قبل از خرید به این توصیه ها توجه کنید …

می خواهید مایکروویو با چه اندازه ای بخرید؟ باید ببینید در آشپزخانه چقدر جا برای قرار دادن مایکروویو دارید؟ البته به این نکته توجه کنید که ماکروویوهای بزرگ تر در هر بار پخت مواد غذایی بیشتری را در خود جای می دهد.
باید ببینید مایکروویو با چه قدرتی نیاز دارید؟ قدرت ماکروویو با وات تعیین می شود و بیشترین قدرت 600 وات و گاهی 1400 وات است. اگر می خواهید مواد غذایی در حجم بالا را در ماکروویو طبخ کنید، به ماکروویو پر قدرتی نیاز دارید. اما اگر خانواده کم جمعیتی هستید و خیلی نمی خواهید برای پخت غذا از ماکروویو استفاده کنید، یک دستگاه کم قدرت هم برای شما مناسب خواهد بود.
ماکروویوهای جدید صفحه چرخانی دارند که مواد غذایی را در حین پخت می چرخاند و باعث می شود پخت یکنواختی داشته باشید. علاوه بر آن ماکروویو های جدید المنتی دارند که باعث طلایی و ترد شدن روی غذا می شود. برای خیلی افراد اهمیت دارد که ماکروویو حالت مخصوص پاپ کورن داشته باشد و بتوانید با فشار دادن یک دکمه پاپ کورن های ترد درست کنید. پس قبل از خرید ماکروویو به سلایق غذایی خود توجه کنید.
یک ماکروویو معمولی غذا می پزد، یخ زدایی می کند و غذاهای درون یخچال را دوباره گرم می کند. باید مطمئن شوید که ماکروویوی که قصد خرید آن را دارید تمام این کارها را می تواند انجام دهد.
ماکروویو پرکاربردترین وسیله ی چند منظوره منزل است. وقتی کاربرد و قدرت هر دکمه روی ماکروویو را یاد گرفتید، می توانید غذاهای مختلفی با آن بپزید. باید دستورالعمل های طبخ با ماکروویو را به دقت بررسی کنید و جزئیات را به خوبی یاد بگیرید. تا زمانی که به کارکرد و عملکرد ماکروویو کاملا مسلط نشده اید، احتیاط کنید و به آن دست نزنید؛ زیرا امکان ترکیدگی، برق گرفتگی و سوختگی این دستگاه زیاد است.
تصور کنید خرید ماکروویو بزرگ به معنای پولدار بودن است! در واقع امکانات و اندازه ماکروویو منطق مخصوص به خود را دارد. پس در هنگام خرید به میزان استفاده و تعداد اعضای خانواده توجه کنید!

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.